ΑΕΚ-Κηφισιά 3-0: Γύρισμα του Πινέδα, σκοράρει ο Μαχαίρας (vid)
ΑΕΚ-Κηφισιά 2-0: Με πλασέ στην κίνηση ο Ραντόνια (vid)
video
ΑΕΚ-Κηφισιά: Άστοχος από κοντά ο Τσούμπερ (vid)
video
ΑΕΚ-Κηφισιά 1-0: Στο «παραθυράκι» του Αγριμάκη το πρώτο τέρμα του Μουστακόπουλου (vid)
video
ΑΕΚ-Κηφισιά: Διπλό «χτύπημα» με Φαν Βέερτ (vid)
video
ΑΕΚ-Κηφισιά: Νίκησε τον Τσούμπερ ο Αγριμάκης (vid)
video
ΑΕΚ Β-Κηφισιά: 0-1 (hls)
video
Κηφισιά-ΑΕΚ: 0-2 (hls)
video
Κηφισιά-ΑΕΚ 0-2: Με πέναλτι το πρώτο γκολ του Φαν Βέερτ (vid)
video
Κηφισιά-ΑΕΚ: «Άγγιξε» το 2-0 ο Λιβάι Γκαρσία (vid)
Κηφισιά - Ποδόσφαιρο

Κηφισια - Ποδοσφαιρο - VIDEOS

video
Στο 27ο λεπτό η ΑΕΚ ανοίγει το σκορ με τον Μουστακόπουλο κόντρα στην Κηφισιά, ο Γαλανόπουλος έστρωσε στον πρώτο και εκείνος αρκετά μέτρα μακρία από την περιοχή με μια σουτάρα έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Αγκριμάκη. Αυτό είναι το πρώτο τέρμα του Μουστακόπουλου με τα χρώματα των «κιτρινόμαυρων».
video
Στο 9ο λεπτό ο Μάνταλος έκλεψε την μπάλα, στη συνέχεια την έδωσε στον Φαν Βέερτ, ο οποίος με τη σειρά του μοίρασε στον Τσούμπερ. Ο Ελβετός βρέθηκε απέναντι στον Αγριμάκη έκανε την προσποιήση αλλά ο γκολκίπερ της Κηφισιάς έδιωξε.
video
Στην κορυφή του B ομίλου της Super League 2 παρέμεινε η Κηφισιά, η οποία νίκησε 1-0 την ΑΕΚ Β στο "Σεραφείδειο" και έκανε το "7χ7".
video
Η ΑΕΚ επέστρεψε στη δράση ορεξάτη και χαμογελαστή, επικράτησε 2-0 της Κηφισιάς στη Ριζούπολη και ουσιαστικά προκρίθηκε στα προημιτελικά του Κυπέλλου Ελλάδας.
video
Στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου ο Αραούχο κέρδισε πέναλτι για σκληρό μαρκάρισμα του Μαζουλουξή. Την εκτέλεση ανέλαβε ο Φαν Βέερτ, ο Ολλανδός έστειλε την μπάλα στα δίχτυα του Αναγνωστόπουλου για το 2-0 της ΑΕΚ, κόντρα στην Κηφισιά.
video
Κηφισιά-ΑΕΚ: Διπλή ευκαιρία με Κουϊρουκίδη και Ταλάλ (vid)
Η Κηφισιά στο 17ο λεπτό απείλησε αρχικά με τον Κουϊρουκίδη, ο οποίος έστειλε την μπάλα πάνω στον Στάνκοβιτς. Στη συνέχεια ο Ταλάλ πήρε το ριμπάουντ αλλά η μπάλα κόντραρε πάνω σε παίκτη της ΑΕΚ.
video
ΑΕΚ Β-Κηφισιά: 2-2 (hls)
Η ΑΕΚ Β προηγήθηκε δύο φορές, είχε δύο δοκάρια, αλλά η Κηφισιά απάντησε και στα δύο "κιτρινόμαυρα" γκολ για να φύγει με την ισοπαλία 2-2 από το "Σεραφείδειο".
video
Κηφισιά-ΑΕΚ 1-1: Λάθος Τσιντώτα και ισοφάριση από τον Τετέι (vid)
Ο Τετέι κινήθηκε στην πλάτη του Λάτσι και ο Τσιντώτας που βγήκε έξω από την περιοχή του χωρίς να υπολογίσει σωστά, είδε τον επιθετικό της Κηφισιάς να τον περνά και να πλασάρει σε κενή εστία για το 1-1.